Kurumsal

Hakkımızda

Ben Ramazan Aydoğdu, 1979 yılında Mersin’in Erdemli ilçesinde dünyaya geldim. 1994 yılında elektronik terazi üretimi yapan bir fabrikanın teknik servis bölümünde işe başladım ve elektronik bölümü okudum.

1999 yılında kendi cep telefonu servisimi açtım, çevremde telefon tamircisi olmadığı için mesleğim icabı zaten elektronikçi olduğum için kendim başladım telefon sökmeye ve tamir yapmaya… O günden beridir elimden binlerce telefon geçti ve her çeşit Android veya iOS işletim sistemli akıllı telefonları tamir ettim.

2010 yılından beri telefon tamiri alanında eğitimler vermekteyim. iPhone tamir eğitimini 2018’den beri vermekteyim. Bu zamana kadar yüzlerce bireysel ve toplu eğitimler düzenledim ve KURUCULARINDAN birisi olduğum OGT Mobile’ı kurumsallaştırmak için isim hakkını satın alıp çalışmalara başlamış bulunmaktayım…

OGT Mobile

Onarımını Yaptığımız  Markalar

Müşteri Yorumları

“16gb olan 6s telefonumu 256gb yaptı. ilk 3-4 gün hafif donmalar oldu (pil sağlığımın %73 olmasından da kaynaklı olabilir) ama şuanda yağ gibi kayıyor, gayet hızlı. yeni telefon alacağınıza mutlaka önce buraya gelin. tavsiye ederim….”

Engin SARIKAYA – Google Yorumlar

““16gb olan 6s telefonumu 256gb yaptı. ilk 3-4 gün hafif donmalar oldu (pil sağlığımın %73 olmasından da kaynaklı olabilir) ama şuanda yağ gibi kayıyor, gayet hızlı. yeni telefon alacağınıza mutlaka önce buraya gelin. tavsiye ederim….””

Engin SARIKAYA – Google Yorumlar

“İki gün önce geldim Fatih beye telefonumu (I phone 7) emanet ettim. Camı kırılmıştı ve komple ekranı değiştirmeden, makul bir fiyata tamir etti. Gayet memnunum. Böylece orjinal ekran içinde kaldığından, dokunmatik, ı-touch özelliği de etkilenmiyor. Tavsiye ederim.”

Yaşamın Şifreleri – Google Yorumlar

Hizmetlerimiz

Profesyonel Teknik Ekip

Alanlarında uzman ve profesyonel teknik servis ustalarımız ile siz değerli müşterilerimizin cihazlarına tıpkı kendi cihazımızmış gibi özenle ve titizlikle bakıp onarımlarını yapıyoruz.

Hızlı Onarım Süreleri

Uzman teknisyenlerimiz ile günlerce telefon beklemeyin. Sizin için işlemlerini profesyonel ve tecrübeli kadromuz ile en kısa sürede teslim edip cihazınızı ilk günkü gibi sizlere geri teslim edelim.

Uygun Tamir Fiyatları

Telefon onarım maliyetleri gözünüzde büyümesin. Biz OGT Mobile olarak bayilerimizde ve ana merkezimizde siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyatlar ile onarımlarınızı yapıyoruz.

Bir sorunuz mu var?

Bizimle iletişime geçin veya bayilerimizden biri olabilmek için başvurun!

İletişim Sayfası
Başvuru Formu
İletişim Sayfası
Başvuru Formu

Eğitim ve Belgelerimiz